Reviews

  5

  SK&CZ translation

  Yohan je oslavovaný šaman s lenivým duchom vo forme chlapca Donga. Jedného dňa Yohanov obchod navštívi klient, ktorý je generálnym riaditeľom úspešnej IT firmy, s veľmi silným duch menom Chunho poblíž.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Bláznivý umelec z New Yourku, David, si najme krásneho podvodníka Adama ako predlohu na maľbu. David zistí, že tento portrét konečne zachytáva skutočnú vášeň skrytú v jeho duši. Model je ale strhnutý vášňou iného druhu. Keď David dá na svoje pudy, ocitne sa vtiahnutý do Adamovho temného sveta plného nebezpečných spojencov a žiarlivých milencov.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Seyun, prispôsobivý a zlomyseľný vysokoškolák s tajomnou minulosťou a Yoojin, hviezda Judo sa vzájomne poznali ako deti. Vyrastali na tom istom mieste a predsa sú tak rozdielny. Keď Sezunovu rodinu postihne tragédia, je nútený vzdať sa svojho domova a Yoojina opustiť. Nová škola, noví priatelia. O niekoľko rokov neskôr sa Yoojin a Seyun ocitli na odlišných cestách a pritom sa snažia udržať si svoje priateľstvo.
  Ale keď sa staré pocity začnú drať na povrch, začína sa ťažký boj so srdcom, tajomstvami ukrytými v skrini a zvratmi, ktoré nikto nemal vidieť.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Život siroty nie je ľahký, hlavne keď ste tak dobre vyzerajúci ako Gangyoo. Aby na ulici prežil, necháva ja Gangyoo najímať zúfalými ženami ako ich "priateľ". Teraz, na univerzite, Gangyoo potrebuje posledný veľký kšeft, aby získal dostatok peňazí na ukončenie štúdia a normálny život. Ale má to však jeden háčik. Jeho nový klient je muž menom Soohyun a tu nastáva problém. Od začiatku sa vzájomne nenávidia a prestieranie priateľa nebolo nikdy tak ťažké.
  Gangyoo tuší, že ho doháňa jeho vlastná minulosť, ktorá ho chce chytiť... a Soohyun má tiež svoje temné tajomstvo.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Jihyo je výkonným riaditeľom stredne veľkej reklamnej agentúry.
  Jegook je Jihyo ex-priateľ a jedného dňa sa objaví ako veľmi dôležitý klient.
  Jihyo sa snaží práci pre Jegooka vyhnúť, ale je príliš dôležitým klientom jeho spoločnosti, takže nemá na výber.
  Čo bude nakoniec od Jihyo chcieť?

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Vedľajšie príbehy Ewona a Mookyula po ukočení hlavného príbehu.
  Ak ste si obľúbili ich hlavný príbeh, určite si tieto krátke stories nenechajte ujsť.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Dvaja hlavní hrdinovia - 23 ročný Ewon a 25 ročný Mookyul Eun.
  Mookyul je mafiánskym bossom, ktorému sa nehovorí NIE. Ewon sa zhodou okolností stáva jeho "děvkou pro všechno", keď sa do spárou mafie dostáva za pomoci svojho bývalého milenca Jiha. Najskôr iba upratuje kanceláriu, varí kávu a zabezpečuje občerstvenie. Jedného dňa však po ňom šéf chce niečo akčnejšieho a pošle ho ako výpalníka. Ewonov pokus nedopadne najlepšie a príbeh sa môže začať.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Vo svete sužovanom príšerami, ktoré prichádzajú z iných dimenzií, statočná skupina vojakov nazývaných Clarus Orbis bojuje so svetovou hrozbou. Nanešťastie, keď ste niekto priemerný ako Chaeun, vaše prežitie sa stáva každodenným utrpením, najmä pod bezohľadným vedením sexuálne arogantného veliteľa Gayoona. Opustený pohľadným Gayounom na bojovom poli, Chaeun zúfalo bojuje proti nekončiacemu útoku, len aby bol zachránený tajomným vodcom odpadlíkov Moonhoom. Spočiatku Moonhoon s Chaeunom iba hravo flirtuje, ale Chaeun pomaly zisťuje, že Moonhoo a jeho skupina Core Hunter majú s dimenzionálnymi portálmi zákerné plány. A v ceste im stoja len Chaeun a jeho horko krvný veliteľ Gayoon.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Bez súhlasu svojich rodičov, žije Eunjun po prvýkrát sám bez svojej rodiny. Niektoré elektrické spotrebiče ale nefungujú, keď na ne Eunjun položí svoje ruky. Našťastie je v blízkosti stará opravovňa elektrických spotrebičov, kde sa stane pravidelným návštevníkom. Jihu príde pomôcť svojmu otcovi a všimne si, že Eunjun trávi v obchode viac času, než je potrebné.

  Show More
  5

  SK&CZ translation

  Rozmaznaný princ Anel cestuje bez vojenskej eskorty do susedného kráľovstva, kde pretrváva vysoké napätie. Sastre, čestná stráž, je pridelený Anelovi ako jediná ochrana na ceste. Anela jeho ušľachtilý strážca očaril, ale Sastre sa viac zaujíma o Kaleta, duchovného služobníka a milenca princa Anela. Kaleth bol donútený prezliecť sa za princa a tým zmiasť nepriateľov. Sastreovou povinnosťou je chrániť princa Anela, ale vo svojom srdci by radšej zabránil zabitiu návnady. Ak sa chce strážca Sastre vyhnúť trestu smrti, musí zachrániť princa, poraziť svojho súpera Riotu a zvíťaziť proti nečestnému opatrovníkovi. To necháva málo času na ochranu Anelovej náhrady, do ktorej sa zamiloval.

  Show More

Pages